Penzión & Reštaurácia Ivica

Akcia

Restaurant - Pizza VILLA IVICA - servírujeme v interiéri i na letných terasách a v zimnej záhrade, alebo dovezieme (OTP)

Srdečne vás pozývame do Reštaurácie VILLA IVICA! 

Pripravili sme pre vás samé chutné a zdravé jedlá v atraktívnej cene. Varíme, pečieme a dusíme zo surovín, ktoré sú dopestované v našich klimatických podmienkach, ktoré sú prirodzené pre náš kraj a boli základom nášho stravovania po stáročia... Tradičné, obľúbené domáce jedlá varíme podľa pôvodných receptúr. Chuť a tradície domácej kuchyne tak zachovávame i pre ďalšie generácie.

Samozrejmosťou je, že varíme zdravo, vyhýbame sa produktom obsahujúcim množstvo emulgátorov chuti, úplne sme z našej kuchyne vylúčili produkty obsahujúce karcinogénny a glutaman sódny. Nakupujeme a spracovávame výlučne čestvé chladené mäso a podávaná zelenina je vždy čerstvá, správne skladovaná a pripravovaná.

Garantujeme kvalitné suroviny, profesionálne spracovanie i prípravu jedál a pokrmov ako aj dokonalú čerstvosť našej ponuky!

BUDEME RADI AK NÁM DÁTE PRÍLEŽITOSŤ PRESVEDČIŤ VÁS,

ŽE SME SKUTOČNE DOBRÁ REŠTAURÁCIA...


Ponúkame vám tradičnú, česko-slovenskú kuchyňu, pripravovanú podľa osvedčených receptúr našich babičiek...

Obedové menu podávame v pracovnom týždni (PON - PIA) v čase od 11.30 do 14.00 hod. Špeciálnu víkendovú ponuku našich jedál ponúkame i v cenovo zvýhodnenom VÍKEND PREMIUM MENU.

Celú ponuku našej reštaurácie nájdete v ponuke A LA CARTE.

Denne pripravujeme bohatý výber 2 až 3 polievok !

Ponúkame obedové menu, 12 druhov pizza i špeciálnu ponuku (PIZZA MENU a SPECIAL MENU)

Obedové menu ponúkame v jednotnej cene, od =4,70 €/porcia  (polievka + hl. chod)

Polievku samostatne ponúkame už od =2,40 € /porcia

Veľká PIZZA IVICA (ø 32 cm) je v ponuke už od =3,80 € /porcia


Lokality dovozu: Marianka, Záhorská Bystrica, Stupava, Lamač, Borinka, Lozorno, Dúbravka, Karlova Ves, Kramáre, Patrónka, Devín a DNV, Dlehé Diely, Staré Mesto, Koliba, Nové Mesto, Petržalka 

Sme otvorení 7 dní v týždni, 361 dní v roku

08.00 - 21.00 h.