Penzión & Reštaurácia Ivica

RÝCHLA REZERVÁCIA

Apartmány na okraji Bratislavy - pokoj, ticho, relax...

SME INÍ AKO INÍ !

NAJlacnejšie ubytovanie hotel-apartmánového typu v Bratislave !

Ponúkame vám atraktívne apartmánové ubytovanie v atraktívnej cene, presnejšie štýlové, menšie i väčšie apartmány: 

1x single studio /15 m² (single size) max. kapacita: 1 osoba

2x studio /22-25 m² (small size) max. kapacita: 2 osoby

3x studio /27-30 m² (midle size) max. kapacita: 3 osoby (2+1 sofa)

2x studio /35 m² (bigger size) max. kapacita: 4 osoby (3+1 sofa)

2x 2-izb. apartmán /38 m² max. kapacita: 5 osôb (2+2/3)

1x 3-izb. apartmán /42 m² max. kapacita: 5 osôb (2+1+2 sofa)

1x 4-izb. apartmán /90 m² max. kapacita: 9 osôb (3+3+2+3 sofa)

Štúdia a apartmány sú vybavené všetkým potrebným: vlastnou kúpeľnou s WC (sprchový kút, alebo plastová vaňa), kuchynkou, chladničkou, mikrovlnkou, kuchynským supportom, LCD televízorom, bezplatným WiFi signálom (optika 1000 mb/s.)... Pohodlné postele s kvalitnými matracmi sú zárukou príjemného a nerušeného spánku, v rozprávkovo tichom prostredí našej prímestskej lokality na okraji hlavného mesta Bratislavy.

NOVINKA: od decembra 2022 sú nielen hotelovým hosťom k dispozícii služby privátneho wellness (s vylúčením tretích osôb). Wellness v dĺžke 105 min. exkluzívneho pobytu ponúka: tzv. barelovú exteriovú finsku saunu s light therapy (max. 4 os.), interierovú infra saunu (max. 2 os.), exteriérovú vírivú vaňu - jacuzzi s bluethoot (max. 3 os.), ochladovaciu kaďu, studenú sprchu, odpočívaciu miestnosť s troma odpočívacími lehátkami, s bluethoot atmosférovým svietidlom, 2x ratanové kreslá so stolíkom, privátnu prezliekaciu šatňu. Areál wellness je zároveň tzv. krytým exteriérom, ktorý vás ochráni pred snehom či dažďom, ale umožní vám a vašim spolu-saunujúcim priateľom naplno si vychutnať rozdiel teplôt vo vybraných obdobiach roka a zároveň vám poskytne nádherny výhľad na panorámu Bratislavy, Záhoria a neďalekého Rakúska. Spoplatnený support vášho pobytu v našom wellness (župan, prezuvky, plachta, osuška) je samozrejmosťou. Služby Wellnes VILLA IVICA sú určené od min. 1 os. až.max. 6 os. a sú dostupné denne vo vybraných časoch (PON/PIA od 12.30. - do 21.00 hod., SO/NE už od 10.30 do 21.00 hod.)

Popri komornom ubytovaní v štúdio-apartmánoch (2-3-4 os.), sme vo veľkých apartmánoch (2/3/4-izb.) ideálnou a komfortnou alternatívou i pre väčšie skupiny, či rodiny s deťmi. Taktiež sme vhodní i pre napr. krátke, prípadne víkendové romantické pobyty. Úrovňou ubytovacích služieb sme najlepšou alternatívou na  služobných cestách v Bratislave.

Vo väčšine apartmánov nájdete napr. automatickú práčku, vo vybraných i klimatizáciu, pracovný stôl, a.i. Všetky apartmány sú pokryté kvalitným bezplatným WiFi internetovým signálom (optika 1000 mb/s)! Naše ubytovacie kapacity sú hosťom k dispozícii denne a po celý rok. Vaše ubytovanie (check-in od 14.00 h.) vybaví recepcia každý deň do 21.00 h.

Radi vás privítame v našej rodinnej a útulnej reštaurácii s kaviarňou VILLA IVICA, či v jej klimatizovenej/vykurovanej celoročnej zimnej záhrade s kapacitou cca. 20 hostí, určenou na komorné spoločenské posedenia a udalosti napr. firemné eventy, resp. promócie, rodinné oslavy, komornejšie oslavy jubileí, priateľské posedenia, pracovné semináre, prednášky, prezentácie ai.). K vaším službám pre neformálne priateľské stretnutia, komorné oslavy a pod. je aj jedinečná vínna PIVNICA IVICA pre max. 10 osôb.

Chutné raňajky vám vo väčšine roka ponúkneme denne od 08.00 do 10.00 hod. najčasiejšie servírované formou bufetu (švédske stoly), alebo A LA CARTE podľa vášho výberu. Pozývame vás do našej reštaurácie v ktorej podávame výbornú česko-slovenskú, či ak chcete tradičnú rakúsko-uhorskú kuchyňu, ďalej značkové české pivo (Pillsner Urquell), vyberané akostné a archívne, ale i sudové rozlievané vína, kvalitné značkové destiláty či liehoviny a samozrejme čapovanú kofolu, malinu, hroznovku... Pozorný a príjemný personál vás obslúži denne od 08.00 do 21.00 hod. K dispozícii sú vám i veľkorysé letné terasy (kapacita 50 miest), posedenie s krbom a ohniskom s nádherným výhľadom na panorámu okolia a mnohé ďalšie príjemné zákutia našich exteriérov i interiérov.

Hodnotenie Apartments Villa Ivica