Penzión & Reštaurácia Ivica

RÝCHLA REZERVÁCIA

Vitajte

Vitajte požičovni bicyklov IVICA.

Sme prvá požičovňa horských bicyklov na Záhorí, zároveň predpokladáme, že druhá v celej Bratislave. Požičiavame (prenajímame) kvalitné horské bicykle, ktoré sú pravidelne kontrolované a servisované v odbornom servise.

Bicykle si môžete zapožičať (prenajať) denne od 08.00 hod.

a to alebo osobne v Restaurant VILLA IVICA, na Karpatská ul. č. 107 v Marianke (konečná autobusu spol. REGIO č. 215), alebo prostredníctvom rezervačného formuláru na našej stránke.

Minimálny čas prenajatia sú 2 hodiny,

alebo pol deň (2 - 6 hodín),

alebo v cenovo najvýhodnejšom modely - na celý deň (6 - 12 hodín).

V priľahlom teréne a krásnej prírody Malých Karpát, ktorá je bezprostredne pri areály VILLA IVICA, si môžete vybrať až z 5-tich rôznorodých horských cyklotrás, ktoré sú diferencované podľa stupňa obtiažnosti (dĺžka, výškové prevýšenie, čas...). Na výber máte i neďaleké cyklo treckingové trasy k starobylému hradu Devín, alebo "trip" cez most Márie Terézie (neoficiálne známy i pod menom Most Chucka Norissa) ktorým prejdete do Schloshoff-u ("horné Rakúsko"), s napojením na kvalitné cyklotrasy Burgerlandu. Naše služby sú komplexné, popri prenájme bicyklov vám vieme zabezpečiť ubytovanie či stravovavnie v našom  zariadení APARTMENTS - RESTAURANT VILLA IVICA, ďalej spoplatnené službz ako dopravu z/do miesta cyklo-výletu, prípadne núdzový servisný zásah až do 20 km  od hotela a pod.

Bude nám potešením poskytnúť vám naše služby pozičovne VILLA IVICA, ktoré sú v našom kraji ojedinelé a v našej režii snáď i jedinečné.

Prevádzková doba je spravidla v období od 01.03. do 01.11.

vždy denne (PON - NE), od 08.00 do 21.00 hod.

Cenovo zvýhodnený viac denný, či dlhodobý alebo pravidelný prenájom je možný na základe dohody.

Hromadný prenájom (napr. firemný event resp. team-meeting) je kalkulovaný v špeciálnej, zľavnenej zmluvnej cene, alebo v kombinácii s inými službami (B2B), v rámci IVICA Group, premetnutý do faktúry (napr. zapezpečenie ubytovania, stravovania, transféru a pod.)