Penzión & Reštaurácia Ivica

RÝCHLA REZERVÁCIA

Apartmány - Villa Ivica

SME INÍ AKO INÍ !

NAJlacnejšie ubytovanie hotel-apartmánového typu v Bratislave!

Ponúkame vám atraktívne ubytovanie v ešte atraktívnejšej cene. Štýlové, menšie i väčšie apartmány (tzv. suity či štúdia, ale i 2-izb., 3-izb. a 4-izb APT), sú vybavené všetkým potrebným: vlastnou kúpeľnou s WC (sprchový kút, alebo plastová vaňa), kuchynkou či kuchyňou, chladničkou, LCD televízorom, HiFi vežou, či CD-rádiom, a pod. Pohodlné postele s kvalitnými matracmi sú zárukou príjemného a nerušeného spánku, v rozprávkovo tichom prostredí našej prímestskej obce na periférii Bratislavy, ktorej výhodou je, že z hľadiska dopravy nie je prechodná (jedna cesta /jeden vjazd /jeden výjazd).

Popri komornom ubytovaní v štúdio-apartmánoch pre 2-3 osoby, sme vo veľkorysých apartmánoch (2-3-4-izb.) ideálnou a komfortnou alternatívou i pre väčšie skupiny, či rodiny s deťmi. Taktiež sme vhodní i pre komorné, napr. jednodňové, prípadne víkendové romantické pobyty. Úrovňou ubytovacích služieb sme i najlepšou alternatívou na vašich služobných cestách v Bratislave, a najmä - cenovo neporaziteľní pri kratších, pravidelne sa opakujúcich pobytoch v priebehu roka a to i vďaka prémiovým zľavám za vernosť, či zľavám za dĺžku pobytu!

Vo vybraných APT nájdete napr. automatickú práčku, ale i klimatizáciu, pracovný stôl. Všetky apartmány sú pokryté kvalitným WiFi internetovým signálom, samozrejme ZDARMA :) Naše ubytovacie kapacity sú hosťom k dispozícii po celý rok. Vaše ubytovanie (check-in od 14.00 h.) vybaví recepcia každý deň do 21.00 h.

Radi vás privítame i v našej rodinnej a útulnej reštaurácii s kaviarňou VILLA IVICA, so separé salónikmi, či v jedinečnej, klimatizáciou vykurovanej celoročnej zimnej záhrade s kapacitou cca. 22 hostí, určenou na komorné spoločenské posedenia a udalosti napr. firemné eventy, resp. promócie, rodinné oslavy, komornejšie oslavy jubileí, ale i krstiny, priateľské posedenia, pracovné semináre, prednášky, obchodné rokovania a prezentácie a pod.).

Chutné raňajky vám ponúkneme v partnerskej reštaurácii VILLA IVICA (nachádza tiež v objekte), v ktorej podávajú výbornú česko-slovenskú, či ak chcete tradičnú rakúsko-uhorskú kuchyňu, ďalej značkové české pivá, vyberané vína, kvalitné destiláty /liehoviny a samozrejme čapovanú kofolu, vineu... Pozorný a príjemný personál vás obslúži denne od 08.00 do 21.00 hod. K dispozícii sú vám i letné terasy, posedenie s krbom a ohniskom s nádherným výhľadom na panorámu okolia a mnohé ďalšie príjemné zákutia našich exteriérov i interiérov.

Hodnotenie Apartments Villa Ivica