Penzión & Reštaurácia Ivica

RÝCHLA REZERVÁCIA

Apartmány na okraji Bratislavy - pokoj, ticho, relax...

SME INÍ AKO INÍ !

NAJlacnejšie ubytovanie hotel-apartmánového typu v Bratislave!

Ponúkame vám atraktívne apartmánové ubytovanie v atraktívnej cene. Štýlové, menšie i väčšie apartmány (tzv. suity či štúdia, ale i 2-izb., 3-izb. a 4-izb APT), sú vybavené všetkým potrebným: vlastnou kúpeľnou s WC (sprchový kút, alebo plastová vaňa), kuchynkou, chladničkou, mikrovlnkou, kuchynským supportom, LCD televízorom, bezplatným WiFi signálom (optika 1000 mb/s.)... Pohodlné postele s kvalitnými matracmi sú zárukou príjemného a nerušeného spánku, v rozprávkovo tichom prostredí našej prímestskej lokality na okraji hlavného mesta Bratislavy.

Popri komornom ubytovaní v štúdio-apartmánoch (2-3-4 os.), sme vo veľkých apartmánoch (2/3/4-izb.) ideálnou a komfortnou alternatívou i pre väčšie skupiny, či rodiny s deťmi. Taktiež sme vhodní i pre napr. krátke, prípadne víkendové romantické pobyty. Úrovňou ubytovacích služieb sme najlepšou alternatívou na  služobných cestách v Bratislave.

Vo väčšine apartmánov nájdete napr. automatickú práčku, ale i klimatizáciu, pracovný stôl, a.i. Všetky apartmány sú pokryté kvalitným bezplatným WiFi internetovým signálom (optika 1000 mb/s)! Naše ubytovacie kapacity sú hosťom k dispozícii denne a po celý rok. Vaše ubytovanie (check-in od 14.00 h.) vybaví recepcia každý deň do 21.00 h.

Radi vás privítame v našej rodinnej a útulnej reštaurácii s kaviarňou VILLA IVICA, či v jej klimatizovenej/vykurovanej celoročnej zimnej záhrade s kapacitou cca. 20 hostí, určenou na komorné spoločenské posedenia a udalosti napr. firemné eventy, resp. promócie, rodinné oslavy, komornejšie oslavy jubileí, priateľské posedenia, pracovné semináre, prednášky, prezentácie ai.). K vaším službám pre neformálne priateľské stretnutia, komorné oslavy a pod. je aj jedinečná vínna PIVNICA IVICA pre max. 10 osôb.

Chutné raňajky vám ponúkneme denne od 08.00 do 10.00 hod. najčasiejšie servírované formou bufetu (švédske stoly), alebo A LA CARTE podľa vášho výberu. Pozývame vás do našej reštaurácie v ktorej podávame výbornú česko-slovenskú, či ak chcete tradičnú rakúsko-uhorskú kuchyňu, ďalej značkové české pivá (Pillsner Urquell, Gambrinus), vyberané akostné a archívne, ale i sudové rozlievané vína, kvalitné značkové destiláty či liehoviny a samozrejme čapovanú kofolu, malinu, hroznovku... Pozorný a príjemný personál vás obslúži denne od 08.00 do 21.00 hod. K dispozícii sú vám i veľkorysé letné terasy, posedenie s krbom a ohniskom s nádherným výhľadom na panorámu okolia a mnohé ďalšie príjemné zákutia našich exteriérov i interiérov.

Hodnotenie Apartments Villa Ivica