Penzión & Reštaurácia Ivica

RÝCHLA REZERVÁCIA

Apartmány - Villa Ivica (sme otvorení, poskytujeme ubytovanie)

SME INÍ AKO INÍ !

NAJlacnejšie ubytovanie hotel-apartmánového typu v Bratislave!

Ponúkame vám atraktívne apartmánové ubytovanie v atraktívnej cene. Štýlové, menšie i väčšie apartmány (tzv. suity či štúdia, ale i 2-izb., 3-izb. a 4-izb APT), sú vybavené všetkým potrebným: vlastnou kúpeľnou s WC (sprchový kút, alebo plastová vaňa), kuchynkou, chladničkou, LCD televízorom, bezplatným WiFi signálom... Pohodlné postele s kvalitnými matracmi sú zárukou príjemného a nerušeného spánku, v rozprávkovo tichom prostredí našej prímestskej lokality na okraji Bratislavy.

Popri komornom ubytovaní v štúdio-apartmánoch (2-3 os.), sme vo veľkých apartmánoch (2-3-4-izb.) ideálnou a komfortnou alternatívou i pre väčšie skupiny, či rodiny s deťmi. Taktiež sme vhodní i pre napr. jednodňové, prípadne víkendové romantické pobyty. Úrovňou ubytovacích služieb sme najlepšou alternatívou na  služobných cestách v Bratislave.

Vo väčšine apartmánov nájdete napr. automatickú práčku, ale i klimatizáciu, pracovný stôl, a.i. Všetky apartmány sú pokryté kvalitným bezplatným WiFi internetovým signálom! Naše ubytovacie kapacity sú hosťom k dispozícii denne a po celý rok. Vaše ubytovanie (check-in od 14.00 h.) vybaví recepcia každý deň do 21.00 h.

Radi vás privítame v našej rodinnej a útulnej reštaurácii s kaviarňou VILLA IVICA, či v jej klimatizovenej/vykurovanej celoročnej zimnej záhrade s kapacitou cca. 20 hostí, určenou na komorné spoločenské posedenia a udalosti napr. firemné eventy, resp. promócie, rodinné oslavy, komornejšie oslavy jubileí, priateľské posedenia, pracovné semináre, prednášky, prezentácie ai.).

Chutné raňajky vám ponúkneme denne od 08.00 do 10.00 hod. najčasiejšie servírované formou bufetu (švédske stoly). Pozávame vás do našej reštaurácie v v ktorej podávame výbornú česko-slovenskú, či ak chcete tradičnú rakúsko-uhorskú kuchyňu, ďalej značkové české pivá, vyberané vína, kvalitné destiláty /liehoviny a samozrejme čapovanú kofolu, vineu... Pozorný a príjemný personál vás obslúži denne od 08.00 do 21.00 hod. K dispozícii sú vám i letné terasy, posedenie s krbom a ohniskom s nádherným výhľadom na panorámu okolia a mnohé ďalšie príjemné zákutia našich exteriérov i interiérov.

Hodnotenie Apartments Villa Ivica